Черноморец загуби от Асеновец и прекъсна страхотна серия

0
-
-

Черноморец загуби гостуването си на Асеновец с 0:3. По този начин „акулите“ прекъснаха страхотната си серия от 5 поредни победи и общо 8 двубоя без загуба.

След равностойна игра в началните минути, в 31-ата домакините поведоха – 1:0. Последва натиск на „акулите“, но в 37-ата минута Асеновец организира бърза контраатака и удвои аванса си. При това попадение останаха известни съмнения за засада, но такава не бе маркирана. Черноморец опита да намали изоставането си преди почивката, но в 41-ата минута удар с глава на Мартин Димитров срещна гредата.

Второто полувреме премина в половината на домакините. Черноморец упражни натиск, но така и не успя да реализира гол. Домакините разчитаха на контраатаки и при една от тях в 75-ата минута оформиха крайното 3:0.