Черноморец удари Сокол и излезе на второ място (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
chernomoretz sokol markovo (24)
-
-

Черноморец победи като домакин Сокол (Марково) в мач от XXVIII кръг на Трета лига – Югоизток. На стадион „Иван Притъргов“ „акулите“ се наложиха с 1:0. С успеха си днес възпитаниците на Слави Костенски се изкачиха на второ място във временното класиране. Те събраха 68 точки – с две повече от третия Гигант и на 4 от лидера Несебър, но тимът от Съединение и „делфините“ са с мач по-малко. Днешната среща бе излъчена на живо от KotaSport TV.

Единственото попадение в двубоя бе реализирано още в 11-ата минута. Стоян Митев от гостите игра с ръка в собственото си наказателно поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Венцислав Гюзелев бе точен за 1:0.

В 85-ата минута „акулите“ можеха да удвоят аванса си. Венцислав Славов центрира отдясно. Топката обаче се насочи към вратата, прехвърли Георги Чумпов, но срещна дясната греда.