Черноморец удари Левски Карлово,но дали не е късно…(ВИДЕО +СНИМКИ)

1
-
-

Черноморец разби с 4:0 Левски Карлово в предпоследния 33-ти кръг на Трета лига – Югоизток. Срещата бе излъчена директно в Kotasport.com.Акулите преследваха задължителна победа, за да съхранят шансовете си за промоция във Втора лига,които обаче намаляват чувствително ,след като Марица би като гост Верея i 8:0 и остава начело кръг преди края.
Домакините започнаха ударно срещата и на практика решиха мача още преди почивката,когато вкараха цели 4 гола.Мирослав Радев откри след само 5 минути игра,като засече чудесен извеждащ пас на границата на вратрското поле.Мариян Тонев покачи на 2:0 с удар от много малък ъгъл, а след още 3 минути Нуретин Пюскюлю вкара  с глава след корнер.

Мариян Тонев вкара в  39-тата минута  и четвърто попадение  с изстрел от 25 метра в горния десен ъгъл на вратата.

През втората част акулите намалиха оборотите и в мача нямаше повече голове.Все пак двата отбора си удариха по една греда.

И това го има: Отбор от Трета лига освободи втори вратар за по-малко от месец!