Черноморец удари класически Хасково,срещата започна със скандал(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Черноморец Бургас победи с 3:0 Хасково и се завърна към победите в контролите. Срещата започна със скандал.Достъпът на футболисти и длъжностни лижа, включително журналисти, обаче през централната трибуна на стадион „Черноморец“ бе блокиран. А там се помещават съблекалните и съдийските стаи. Срещата бе излъчвана директно в Kotasport.com.

СКАНДАЛ! Забраниха на Черноморец достъпа до стадиона!(СНИМКИ)

Резултататът откри Мариян Тонев в 21-та минута,след като бе изведен сам су вратаря и стреля покрай него. След 10 минути той вкара и втори гол чудесно заучено изпълнение на фал. Центрирането бе насочено в наказателното поле към Мирослав Радев, който пусна успореден пас за Тонев и той засече за 2:0.
В 75-тата минута Онур Чолак от Хасково нацели дясната греда. А 85-тата Милен Танев бе изведен сам су вратаря, преодоля го и на празна врата оформи крайното 3:0.