Черноморец трудно пречупи Карнобат у дома(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Черноморец 1919 успя трудно да победи с 2:1 ОФК Карнобат в регионалното дерби Бургас. Мачът бе от последния 17-ти есенен кръг, а домакините направиха пълен обрат за да стигнат до победата.Срещата бе предавана пряко и от KOTASPORT.TV
Двубоят започна отлично за гостите,които са здраво закъсали в дъното на класирането и са сериозно застрашени от изпадане. Те поведоха само след 10 митути игра. Точен бе Георги Калоянов от дузпа.

Домакините реагираха като ужилени и в 22-та минута Любомир Божанов удари от фаул гредата. След още 5 минути обаче Виктор Янев успя да изравни с удар в долния ляв ъгъл на вратата на Борислав Тотев. И през второто полувреме възпитаниците на Радостин Кишишев продължиха да натискат и след час игра Мустафа Мустафа за втори път нацели гредата след центриране на корнер. Виктор Янев се превърна в герой за акулите. Той вкара в 81-та минута втория си гол в мача,след добавка на празна врата и донесе трите точки за Черноморец.