Черноморец се върна към победите с успех над Родопа в Смолян

0
-
-

Черноморец постигна победа като гост на Родопа (Смолян). В мач от IX кръг на Трета лига – Югоизток „акулите“ се наложиха с 2:1.

Мачът започна с натиск на Черноморец. След само 120 секунди игра Йордан Томов отправи страхотен удар с глава, който обаче бе отразен по блестящ начин от вратаря на Родопа.

Черноморец поведе в 8-ата минута. Миро Радев с мощен изстрел извън пеналта направи 0:1.

Последваха още чудесни атаки на „акулите“. Така се стигна до 27-ата минута, когато бургазлии удвоиха аванса си. Милен Танев отбеляза не по-малко красив гол от този на Миро Радев, разписвайки се с блестящ удар от 25 метра за 0:2.

Второто полувреме Черноморец започна отново по-добре организиран, но при една от атаките си, домакините намалиха на 1:2.

До края мачът бе равностоен и „акулите“ не допуснаха изравняване.