Черноморец с важна победа като гост

0
chernomorets

Отборът на Черноморец 1919 победи с 2:1 като гост Сокол Марково в среща от 22-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бе и първа победа футболистите на Радостин Кишишев като гост тази пролет. Те поведоха в резултата след попадение на Жулиен Парушев и асистенция на Васил Калоянов. След час игра Мустафа реализира и второ попадение за акулите. След още 10 минути домакините върнаха едно попадение, но нямаха нито сили ,нито възможности за второ попадение. В последната минута Черноморец пропусна уникална възможност след като Колев и Калоянов остана двама на един, но я пропиляха. Със спечелените 3 точки акулите остават на 5-та позиция с актив от 40 точки. А Сокол Марково с 26 точки остава в златната среда.