Черноморец със страхотен обрат от 0:3, пред погледа на Херо

0
DSC 5513

Черноморец и Карнобат изиграха изключително зрелищна контролна среща. На стадиона в кв. „Акациите“, съперниците си размениха по едно полувреме. През първото гостите поведоха с 3:0. През второто пък „акулите“ вкараха 3 безответни гола, само в рамките на 10 минути, като малко не им достигна и да осъществят пълен обрат. От трибуните на стадион „Черноморец“, мача изгледа бившият треньор на Черноморец и настоящ на казахстанския Иртиш – Димитър Димитров – Херо.

Първата част започна ударно за гостите, които след четвърт час игра вече водиха с 2:0. Радослав Иванов откри в 10-ата минута, а 5 по-късно Пламен Димитров удвои с глава. В 42-ата минута играещият старши треньор на карнобатлии Георги Калоянов отбеляза много хубаво попадение, като от дистанция, с левия крак прати топката в долния ляв ъгъл на вратата за 0:3.

През второто полувреме домакините натиснаха, но до 75-ата минута така и не успяваха да стигнат до гол. Тогава Петър Колев бе изведен сам срещу вратаря и без проблеми го преодоля за 1:3. В 84-ата минута Антон Узунов направи изоставането на „сините“ само гол. Той засече в мрежата, след центриране от корнер. 60 секунди по-късно новото попълнение на Черноморец – Станислав Дрянов, засече с глава центриране в наказателното поле за 3:3. В заключителните секунди отново той, отново с глава, можеше да донесе победата на „акулите“, но този път топката мина покрай дясната греда.