Черноморец с пирова победа като гост на Карнобат

0
-
-

Черноморец постигна победа като гост на Карнобат. В отложен мач от XI кръг на Трета лига – Югоизток „акулите“ се наложиха с 2:0. Успехът обаче се оказа пиров, след като трима футболисти на бургазлии получиха контузии и не е ясно дали ще се възстановят за домакинството на Розова долина през идния уикенд.

Черноморец поведе в 29-ата минута. Милен Танев получи топката на границата на наказателното поле и с техничен удар направи 0:1.

Второто полувреме Черноморец продължи да е по-активният отбор на терена. В 48-ата минута гостите можеха да удвоят аванса си, но Стоян Кижев уцели гредата.

В 60-ата минута домакините останаха с 10 души, от което „акулите“ се възползваха, слагайки точка на спора в 85-ата минута. След перфектно изпълнение на пряк свободен удар, Любомир Божинов оформи крайното 0:2.