Черноморец с първа загуба! Отстъпи в Долината на розите

0
-
-

Черноморец допусна първа загуба през новия сезон на Трета лига – Югоизток. „Акулите“ отстъпиха с 2:3 при гостуването си на Розова долина (Казанлък). И този феновете на Черноморец не оставиха любимците си без подкрепа, като 30-ина от тях пропътуваха разстоянието до Долината на розите.

Двубоят започна много неприятно за бургазлии, които в 5-ата минута вече изоставаха в резултата, след перфектно изпълнен фал.

Само 180 секунди по-късно обаче Милен Танев възстанови равенството.

След четвърт час игра, домакините отново поведоха. След центриране от корнер, Кижев си отбеляза автогол за 2:1.

Защитникът на Черноморец можеше да се реваншира за нелепото попадение в собствената си врата. В 19-ата минута той прати с глава топка в мрежата на Розова долина, след центриране на Танев. Попадението обаче бе отменено заради спорна засада.

В 39-ата минута пък тимът от Казанлък стигна и до трето попадение – 3:1.

Втората част премина при равностойна игра. В 89-ата минута Мариян Тонев вкара красив гол за 3:2. За повече обаче „акулите“ нямаха нито сили, нито време.