Черноморец с класика срещу Несебър,Танев с хеттрик

0
-
-

Черноморец (Бургас) постигна класическа победа над Несебър с 3:0, като срещата се игра на официалния терен на стадиона в Бургас.И трите попадения в срещата за „акулите“ бяха дело на опитния полузащитник Милен Танев.
Той откри резултата в 14-ата минута и полувремето завърши при минимален аванс за тима на Слави Костенски.След почивката Танев, който е юноша на Берое и бивш футболист на Поморие, добави още две попадения за крайния успех на своя отбор.Вторият гол падна около първия час игра от началото на мача, а третото попадение – четвърт час преди края на самата среща.Следващата планирана контрола на Черноморец е срещу Загорец (Нова Загора), като предстои да се уточни на 100% мястото на нейното провеждане.
По всяка вероятност отборът ще гостува в Нова Загора, а срещата ще се състои в сряда, 22-и юли.