Черноморец с класика срещу Хасково, остава на върха на Югоизток(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец продължава похода си към Втора лига. „Акулите“ останаха лидери във временното класиране на Трета лига – Югоизток с точка преднина, след като и втория в класирането  Марица спечели с 3:1 гостуването си на Загорец.Днес в Бургас акулите се наложиха с 3:0 над Хасково в среща от 29-ия кръг на Югоизточната трета лига. Двубоят бе излъчен пряко в Kotasport.com.
Интригата в мача се задържа само в първите 30 минути. Точно след половин час игра Пюскюлю откри резултата с глава след центриране от фал.Мариян Тонев в 42-та вкара втори гол при бърза контраатака. Жулиен Парушев изведе Милен Танев. Последният нахлу в наказателното поле и с успореден пас намери на празна врата Мариян Тонев, който не сгреши за 2:0.

Стоян Вълчев  в 54тата минута направи резултата класически след чудесна триходова атака. След час игра Мариян Тонев отправи прекрасен прехвърляше удар пред наказателното поле. Топката обаче срещна напречната греда.