Черноморец с голяма издънка в битката за Втора лига

0
-
-

Черноморец направи сериозна издънка в битката за Втора лига. „Акулите“ допуснаха загуба при гостуването си на Извор (Горски извор). Пред погледа на около 40 свои фена, пътували от Бургас, за да подкрепят любимците си, морският тим отстъпи с 1:2 и загуби много важни точки в борбата за върха с Марица.

Първото полувреме премина с игра в половината на Извор, но без голови положения и за двата отбора. Така се стигна до самия му край, когато домакините поведоха. След контраатака, последва остро центриране пред вратата на Теменлиев и след рикошет в тялото на Пюскюлю се стигна до автогол за 1:0.

Черноморец изравни в 52-ата минута. След чудесно центриране на Мустафа Мустафа, Нуретин Пюскюлю засече с глава за 1:1.

Само 180 секунди след това обаче, след грешка в защитата на Черноморец, домакините възстановиха преднината си – 2:1.

До края на мача Черноморец натисна, но стигна единствено до два по-опасни удара на Онур Чолак. 2 минути преди края и гредата помогна на Извор.