0
chernomoretz haskovo
-
-

Черноморец разгроми като домакин Хасково. „Акулите“ надиграха категорично своя опонент и се поздравиха с успех с 5:1. Преди началото на срещата, защитникът на Черноморец Слави Шопов получи наградата си от „сините“ фенове за Футболист №1 за месец април.

Възпитаниците на Радостин Кишишев натиснаха още с началния съдийски сигнал, но първото попадение падна чак в 35-ата минута. Тогава Васил Калоянов разстреля от фаул вратаря на гостите, пращайки топката в горния ляв ъгъл на вратата за 1:0. До края на полувремето „акулите“ стигнаха до нови две попадения, дело на Жулиен Парушев и отново на Калоянов.

През втората част Жулиен Парушев покачи на 4:0, след което Хасково стигна до почетно попадение. В края на срещата Петър Колев оформи крайното 5:1 с изключително атрактивно изпълнение на странична ножица.