Черноморец представи отбора и удари Несебър в последната си контрола(СНИМКИ+ВИДЕО)

0

Отборът на Черноморец 1919 победи с 2:0 Несебър в последната си контрола преди началото на сезона в Югоизточната трета лига. Преди началото на мача бе представен официално футболистите и треньорския щаб на Черноморец за пролетта. Срещата бе излъчена директно в Kotasport TV.
Акулите вкара две от попаденията си още преди почивката. Михаил Георгиев откри в 21-та минута с удар от дъгата пред наказателното поле,а Венцислав Славов минута преди края на първото полувреме отблизо засече успореден пас отдясно и вкара второто попадение в мача. През втората част повече голове не паднаха, въпреки че и домакините, и гостите от Несебър имаха своите шансове. В първия пролетен кръг след седмица Черноморец 1919 приема Сокол Марково, а Несебър гостува на Марица в Пловдив. Срещите са от 14.00 часа.