Черноморец помете Верея

0

Черноморец постигна убедителна победа над Верея в контролна среща. Двубоят се игра на стадион „Черноморец“ и бе спечелен от възпитаниците на Слави Костенски с 5:1. Заради противоепидемичните мерки, срещата се проведе при закрити врата.

„Акулите“ поведоха още в 5-ата минута. Вратарят на гостите отрази удар от дузпа на Милен Танев. При добавката обаче Антон Узунов бе точен за 1:0.5 Мин 1:0.дузпа изпълнена от Милен Танев,вратаря спаси ,но след добавка на Антон Узунов гол след рикошет.

След още 5 минути игра, гостите изравниха, но 240 секунди по-късно Черноморец си върна аванса от едно попадение, след точен изстрел на дошлия от Свиленград – Мариян Тонев.

В 25-ата минута Милен Танев стреля мощно от фаул, вратарят на старозагорци изби. Топката обаче попадна у Мариян Тонев, който реализира второто си попадение в мача за 3:1.

В 65-ата минута авансът на акулите набъбна на 4:1. Точен бе каращият проби Борислав Трендафилов.

180 секунди след това Мариян Тонев оформи своя хеттрик, а с това и крайното 5:1.

ЧЕРНОМОРЕЦ: Шейтанов, Коев, Шопов, Мантаров, Вергиев, Мустафа, Генчев, Русев, Узунов, Танев, Димитров