0
1 4
-
-

Черноморец продължава с отличните си изяви в контролните срещи от предсезонната си подготовка. След като вече победиха втородивизионния Поморие, днес „акулите“ се наложиха и над Несебър с 3:1.

Венцислав Славов даде ранен аванс на бургазлии и с гол още в 7-ата минута. До края на полувремето Несебър на два пъти имаше отлични възможности да изравни. Първо далечен удар срещна гредата зад Тотев. После пък стражът на Черноморец спаси дузпа на Симеон Баев.

В самото начало на втората част Станимир Баев изравни резултата. До 60-ата минута, когато бе заменен, отлично впечатление с изявите си остави играещият помощник треньор на „делфините“ Станислав Жеков. До края на мача обаче попадения на Антон Узунов и Станислав Дрянов дадоха победа с 3:1 на Черноморец.