Черноморец победи дубъла на Черно море (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
chernomoretz cherno more 2 dubal (25)

Черноморец победи  Черно море 2  с 1:0 в контролна среща. На стадион „Лазур“ „акулите“ бяха по-добри и заслужено спечелиха. Преди началото на двубоя бургазлии имаха официално представяне на отбора.

През първото полувреме Черноморец имаше пълно превъзходство. Няколко опасни удара обаче профучаха покрай гредите на вратата на гостите, а един срещна десния страничен стълб. През втората част акулите продължиха да водят играта. Те стигнаха до попадение в 50-та минута. То беше дело на Венци Гюзелев от дузпа, заради игра с ръка на противников играч. До края на мача Черноморец създаде още положения, но до нов гол не се стига. Бургазлии вече се стягат за старта във Втора лига, който ще бъде исторически за клуба.