Черноморец писа 6-ца на Розите и се върна към победите(ВИЕДО+СНИМКИ)

3
-
-

Черноморец разби с 6:1 Розова долина в отложен мач от Трета лига – Югоизток. „Акулите“ излязаха пределно мотивирани за победа в преследването на промоция във Втора лига,след равенството с Борислав (Първомай) през отминалия уикенд. А и Розите бяха единствения отбор,който досега успя да победи Черноморец в първенството. Срещата бе предавана директно  в Kotasport.com. Домакините започнаха вихрено мача и още до 8-та минута водеха с 2:0. Валентин Иванов  в 4тата  с удар от ъгъла на врарското поле  прокара топкатамежду краката на Маринов . А 2:0 направи  Милен Танев  с точен удар в 8-та от границата на вратарското поле в дония ляв ъгъл. Мариян Тонев нарави резултата класически след  триходова комбинация, а в 41-та минута отново той вкара и 4-ти гола за акулите.

През втората част паднаха още 3 гола. Точно след час игра се разписа Онур Чолак . Той завърши  хубав пробив на Узунов отдясно. Гостите вкара почетния си гол чрез Стоян Чергев от дузпа в 65-тата минута. Мирослав Радев десет минути по-късно оформи и крайното 6:1 с удар от ъгъла на вратарското поле.