Черноморец падна и в Казанлък

0

Отборът на Розова долина  победи с 2:1 Черноморец 1919  в среща от 8-ия кръг на Югоизточната трета лига. Възпитаниците на Радостин Кишишев загубиха преди седмица у дома и дербито със Созопол с 1:2 и изостанаха в битката за първото място. А Розова долина показва ,че ще бъде фактор в групата през този сезон. Акулите имаха и много кадрови проблеми за този мач. Заради контузии не играха Мустафа Мустафа, Жулиен Парушев и Венцислав Славов, а само след 10 минути игра се контузи и Мантаров. Розова долина поведе още в 8-та минута , когато Пламен Колев наказа  колективна грешка на отбраната на гостите. Антон Узунов изравни бързо в 17-тата минута. В 75-тата минута Радослав Калчев донесе победата на домакините. В края на срещата Станимир Митев от Черноморец получи червен картон.Двата отбора вече имат по 14 точки и остават извън тройката.