Черноморец отстрани Ямбол пред погледа на Херо! Вратарски гаф реши мача (ВИДЕО+СНИМКИ)

1
-
-

Черноморец победи Ямбол в мач от II кръг на турнира за Купата на АФЛ. „Акулите“ се наложиха с 2:0 и продължават напред в надпреварата. От трибуните успехът на бургазлии бе изгледан от бившия треньор на тима – Димитър Димитров-Херо.

Черноморец можеше да поведе още в 5-ата минута. Чудесно двойно подаване в наказателното поле на гостите завърши с плътен удар на Стоян Мантаров. Топката обаче срещна дясната греда.

„Акулите“ стигнаха до успеха в 50-ата минута. Вратарят на Ямбол сътвори голям гаф, като позволи извън наказателното си поле топката да му бъде отнета от Михаил Каменов. За играча на Черноморец след това не бе проблем да порази опразнената врата за крайното 1:0.