Черноморец отнесе Карнобат (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец победи като домакин Карнобат. В мач от XXVIII кръг на Трета лига – Югоизток, на перфектно подготвения терен „акулите“ се наложиха с убедителното 4:0.

Бургазлии поведоха в 35-ата минута. След центриране от корнер, Стоян Кижев засече с глава. Топката срещна лявата греда, но се при върна при защитника,  който при добавката не сгреши на празна врата за 1:0.

Само 120 секунди по-късно „сините“ удвоиха аванса си. Антон Узунов получи около точката за изпълнение на дузпа и с прецизен удар направи 2:0.

Минутка преди да изтече редовното време, „акулите“ оформиха класиката в резултата. Милен Танев бе фаулиран в наказателното поле и, въпреки протестите на гостите, главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка потърпевшият бе точен за 3:0.

През втората част Черноморец намали оборотите, но все пак стигна до още един гол. След чудесна атака в 62-ата минута, Христо Георгиев с удар от наказателното поле оформи крайното 4:0.