Черноморец отнесе Карнобат, но остава в Трета лига

2
-
-

Черноморец се прости с надеждите си за промоция във Втора лига. „Акулите“ завършиха сезона с категорична победа с 4:1 като гости на Карнобат. След победите на Марица и Загорец, съответно над Борислав с 3:1 и над Гигант с 3:0, обаче бургазлии остават на трето място в крайното класиране на Трета лига – Югоизток.

Черноморец поведе след четвърт час игра. Мирослав Радев се възползва от грешка в отбраната на домакините и със силен удар направи 0:1.

В 32-ата минута интригата в мача приключи, след като Милен Танев бе точен за 0:2.

В 63-ата минута Мариян Тонев оформи класиката в резултата, само 240 секунди по-късно Антон Узунов направи 0:4.

В 70-ата минута в игра Черноморец се появиха трима юноши на клуба. 5 минути след това пък Карнобат стигна до почетен гол, оформяйки и крайното 1:4.