Черноморец отнесе дубъла на Спартак (Вн)! Северномакедонец се вихри с хеттрик, португалец вкара два гола

0
chernomoretz spartak varna 2 dubal

Черноморец постигна убедителна победа в поредната си контрола от предсезонната подготовка. „Акулите“ се наложиха с 5:1 над дублиращия отбор на Спартак (Варна). Двубоят се проведе на естествения терен в СК “Локомотив”.

Възпитаниците на Веселин Великов решиха всичко още до почивката, когато водиха с 4:0. По две попадения реализираха северномакедонецът Андрей Симевски и португалецът Аризио Коща. През втората част Симевски оформи своя хеттрик, разписвайки се за 5:0. До края на мача „соколите“ стигнаха до почетно попадение, оформяйки крайното 5:1.

Участие в мача взеха четирима от талантите на Черноморец, родени през 2006-а година.