Черноморец очаквано удари Верея и остава на върха

0
-
-

Черноморец не допусна изненада при гостуването си на Верея и си тръгна с три точки. „Акулите“ се наложиха с 2:0 и продължават да са лидери в класирането.

В 20-ата минута вратарят на бургазлии Мартин Теменлиев се справи блестящо, след като отрази опасен удар от фал.

Черноморец поведе в 36-ата минута. След центриране от фал, Мариян Тонев вкара с глава за 0:1.

Освен попадението на Тонев, полувремето ще се запомни и с един пропуск на Миро Радев, останал сам срещу вратаря и няколко удара към вратата на домакините.

Втората част започна с двойна смяна и силен натиск на Черноморец. След куп положения за гол, „акулите“ удвоиха аванса си в 70-ата минута. Жулиен Парушев вкара със силен удар от границата на наказателното поле за 0:2.

До края на мача остана време гостите да пратят още на два пъти топката в мрежата на старозагорци, но попаденията бяха отменени заради засади.