Черноморец не успя срещу Борислав у дома(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Лидерът на Югоизток Черноморец Бургас завърши наравно 1:1срещу Борислав Първомай в среща от 26-ия кръг на групата. Това бе втора поредна среща на акулите у дома в която трябваше да наваксват пасив. Преди седмица от 0:2,те стигнаха до 2:2 срещу Марица в голямото дерби. В същото време акулите записаха  и трето домакинско равенство тази пролет  и сдадоха първото място,което бе заето от Марица след победа като гост над Родопа в Смолян с 3:2 .Срещата  в Бургас бе излъчена директно и в Kotasport.com.
Още в 10-тата минута гостите поведоха в резултата. Васил Колев при една контраатака и сам су вратаря Темелиев и откри резултата.

До края на полувремето Черноморец  натисна здраво и пропусна 4 чисти положения. Най-фрапиращо беше на Мариян Тонев, кой засече с глава центриране на границата на вратарското поле. Димитров обаче изби отиващата под гредата топка. През второто грозно впечатление направи постоянното лежене на футболистите на Борислав. Домакините все пак стигнаха до изравнителен гол.Антон Узунов в 68-та минута вкара след корнер и недобре изчистена топка,  със точен удар от границата на наказателното поле.
В 75-тата минута гостите пропуснаха уникален шанс да поведат. Ангел Здравчев отблизо нацели лявата греда, топката се разходи по голлинията и футболист на Черноморец я изчисти.