Черноморец навакса 2 гола пасив срещу Марица и остава на върха (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Днес се изигра дербито на Трета лига – Югоизток между отборите на Черноморец и Марица. Двубоят на стадион „Черноморец“ в Бургас завърши наравно 2:2, като бе излъчвано директно в KOTASPORT.COM. Срещата бе и пряк сблъсък за първото място в класирането и промоция във Втора лига.

Гостите влязоха по-добре в двубоя и поведоха с гол на Апостол Попов – Апата. Бившият футболист на Ботев Пд и ЦСКА вкара с глава след центриране от ъглов удар.

В 24-тата минута Милен Танев с удар от 30-ина метра нацели напречната греда.

Ситуацията за акулите се утежни след като Олджай Алиев след половин час игра, пое изритана от вратаря топка и останал сам срещу вратаря на Черноморец вкара за 0:2.

Само след две минути Мариян Иванов върна надеждата на домакините. Той вкара от нулев ъгъл, между крака на вратаря и намали резултата.

В 61-та минута Стоян Мантаров изравни резултата с добавка отблизо, след отбит от вратаря удар.

15 минути преди края на срещата Мариян Иванов остана сам срещу вратаря и за втори път в мача удари греда.

В 77-та минута  бе отменен гол на Марица заради засада.