Черноморец наниза нова победа! Нов наказа Карнобат

0
chernomoretz karnobat 3
-
-

Черноморец продължава с победите в контролните срещи, които са част от предсезонната подготовка на отбора. Днес „акулите“ се наложиха с 1:0 като гости на Карнобат. Успехът дойде след гол на новия нападател на тима – Кристиян Арсовски, дошъл от Черно море. Любопитно е да се отбележи, че на резервната скамейка зад Радостин Кишишев стояха цели 7 „сини“ юноши.

Първото полувреме премина при равностойна игра. Съперниците си размениха по две по-опасни положения, но гол така и не падна.

Втората част започна с два фрапантни пропуска за Черноморец. Първо, Стойко Иванов не успя да се разпише на метър пред голлинията. Упражнението му, от малко по-далечно разстояние, повтори и Станислав Дрянов.

Логичното все пак се случи в 55-ата минута. Нуретин Пюскюлю засече с глава центриране от корнер, но в гредата. Рикоширалата топката попадна у Кристиян Арсовски, който бе точен при добавката за 0:1.

Голмайсторът за „акулите“ имаше възможност и да удвои аванса на своя отбор, но пропусна сам срещу вратаря.

Черноморец: Тотев, Тузаков, Шопов, Пюскюлю, Мустафа, Митев, Божинов, Славов, Дрянов, Парушев, Янев