Черноморец изпусна Саяна, лидерът остана непобеден (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец и Саяна не излъчиха победител в мач от VIII кръг на Трета лига – Югоизток. На стадион „Черноморец“ в Бургас съперниците не стигнаха до гол и завършиха 0:0. По този начин тимът от Хасково, който е лидер в първенството, остана непобеден след 8 изиграни двубоя – 6 победи и вече 2 равенства.

„Акулите“ имаха превъзходство през целия мач и могат да съжаляват не стигнаха до успеха. През първото полувреме на два пъти удари на домакините профучаха на сантиметри от лявата греда на Малинов.

В началото на втората част удар на Милен Танев от фал бе избит в корнер от вратаря на Саяна. Само минутка по-късно Черноморец пропусна най-чистото положение в мача. След центриране в наказателното поле, Мирослав Коев изпревари стража на гостите и засече с глава. Топката обаче премина на сантиметри от дясната греда.

Четвърт час преди края на срещата пък старши треньорът на вратарите на „акулите“ – Венелин Димов – получи директен червен картон.