Черноморец и Спартак (Вн) не излъчиха победител в атрактивен мач с 6 гола (ВИДЕО)

0
-
-

Черноморец и Спартак (Вн) не излъчиха победител в контролна среща. Съперниците изиграха атрактивен мач на стадион „Черноморец“, завършил 3:3.

Спартак поведе още в 7-ата минута. Мартин Теменлиев отрази удар с глава отблизо, но при добавката бе безпомощен за 0:1.

Черноморец отговори бързо и след четвърт час игра възстанови равенството. Милен Танев бе точен от дузпа за 1:1.

Само 120 секунди по-късно „акулите“ осъществиха пълен обрат. Мартин Димитров с удар от средна дистанция намери долния ляв ъгъл за 2:1.

В 31-ата минута равенството отново бе възстановено. След центриране отляво, Владислав Мирчев засече с глава от ъгъла на вратарското поле за 2:2.

В 42-ата минута Черноморец отново поведе. Мартин Димитров се освободи от защитник на гостите в наказателното поле и с премерен удар направи 3:2.

Крайното 3:3 бе оформено 10 минути преди края на мача. Футболист на варненци бе изведен сам срещу Шейтанов и технично копна над него.