Черноморец и Карнобат с атрактивно равенство, треньор забоде страховит гол (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец и Карнобат не излъчиха победител в контролна среща. На стадиона на „акулите“ в Бургас съперниците стигнаха до атрактивно равенство – 2:2.

Черноморец поведе още в 7-ата минута. Милен Танев бе точен от дузпа за 1:0.

10 минути по-късно Карнобат изравни. Стефан Стаматов се възползва от неразбирателство в защитата на домакините, остана сам срещу вратаря и без проблеми го преодоля за 1:1.

В 22-ата минута „акулите“ можеха да възстановят аванса си. Мустафа Мустафа стреля от фал, топката рикошира и заблуди вратаря на карнобатлии, но за негово щастие срещна дясната му греда.

В 52-ата минута гостите стигнаха до пълен обрат. Отлична атака отдясно завърши с успореден пас към Богослав Петков, който отблизо засече за 1:2.

Черноморец стигна до равенството 180 секунди преди края на редовното време. Играещият помощник треньор на „сините“ – Любомир Божинов – вкара изключително красив гол, след като с удар от сериозна дистанция прати топката в горния ляв ъгъл на вратата за крайното 2:2.