Черноморец доближи върха с класика (ВИДЕО)

0
-
-

Черноморец постигна поредна победа в Трета лига. „Акулите“ се наложиха с 3:0 като домакини на Ямбол-1915. По този начин те се доближиха само на 3 точки от лидера Созопол. Двубоят бе излъчен на живо от KOTASPORT.COM, а директните предавания ще продължат и за напред.

Двубоят можеше да започне ударно за Черноморец, след като още във 2-ата минута бе отсъдена дузпа в тяхна полза. Ударът от бялата точка на Трайо Грозев обаче бе спасен от вратаря.

Гостите отговориха 5 минути по-късно. Руменов излезе сма срещу вратаря, но Теменлиев показа класа и отрази удара.

В 32-ата минута Божинов стреля от сериозна дистанция, но топката срещна външната страна на лявата греда и излезе в аут.

Натискът на домакините даде резултат в 40-ата минута. Слави Шопов нанесе удар далеч извън наказателното поле, а топката спря в долния ляв ъгъл на вратата на Ямбол за 1:0.

В 68-ата минута бургазлии удвоиха аванса си. Трайо Грозев бе точен за 2:0, правейки добавка отблизо.

Четвърт час преди края, след центриране от корнер, Иван Стоянов засече с глава за крайното 3:0.