Черноморец би Ямбол в 91-ата минута! 16-годишен бележи

0
-
-

Черноморец продължава с победите за Купата на Аматьорската футболна лига. „Акулите“ се наложиха драматично с 3:2 като гости на Ямбол, след като победното попадение падна в продължението на мача. След този успех, възпитаниците на Радостин Кишишев ще се изправят в регионалния финал срещу лидера в Трета лига – Югоизток – Загорец. Датата за мача ще бъде допълнително обявена.

На стадиона в Ямбол, Черноморец поведе през първото полувреме с гол на Жулиен Парушев. През втората част обаче домакините стигнаха до пълен обрат – 2:1. В 77-ата минута юношата на бургазлии – Слави Диков (набор’2003) възстанови равенството. В първата минута на даденото продължение пък Виктор Янев с глава донесе победата на „акулите“.

В днешния двубой, за Черноморец участие взеха четирима юноши от набор’2003г, трима от 2002, а вратарят Стилиян Ангелов е 2001 г.