0
6 1
-
-

Черноморец постигна победа в XIV кръг на Трета лига – Югоизток. „Акулите“ се наложиха с 4:2 като гости на Асеновец (Асеновград).

Двубоят се превърна в истинска корида, като главният арбитър не предприе никакви действия срещу на моменти бруталната игра на домакините. Съдията можеше да покаже минимум два червени картона на играчи на Асеновец, които обаче бяха спестени.

Успехът на Черноморец можеше да е и доста по-изразителен. На два пъти обаче гредите попречиха на водения от Радостин Кишишев отбор да отбележи. Три гола на „акулите“ пък бяха отменени, като едното положение бе най-меко казано спорно.

В чисто футболната част на мача, Мариян Димитров даде аванс на Черноморец, но домакините изравниха до края на първото полувреме. През втората част Станимир Митев и Жулиен Парушев се разписаха, за да стане резултатът 1:3. Отборът на Асеновец успя да върне едно попадение, но Младен Джамбазов сложи точка на спора 5 минути преди края, оформяйки крайното 4:2 в полза на Черноморец.