Черно море вкара 7 на Марек в Дупница

0
cherno more dunav U19 3 600x340

Юношите старша възраст на Черно море записаха разгромен успех в Елитната група до 19 години. В среща от 6-ия кръг на шампионата “моряците”, водени от Мартин Христов, разпиляха тима на Марек Дупница като гости със 7:0.

Данаил Димов даде аванс на своите в 31-вата минута, а само за шест минути варненци вече водеха с класически резултат. В 34-ата Денислав Ангелов покачи на 2:0, а в 37-ата Велислав Василев вкара за 3:0.
15 минути след почивката Антоан Вълчев реализира за 4:0, а Данаил Димов в 65-ата се разписа за втори път за 5:0. До края на срещата Лъчезар Йорданов в 75-ата и Денислав Ангелов в 80-ата оформиха крайното 7:0.

В класирането моряците са на 2-ро място с актив от 5 победи и 15 точки,а Марек е на 14-та позиция с 3 точки.