Черно море удари Витоша (ВИДЕО)

0
cherno more vitosha

Черно море победи очаквано Витоша (Бистрица) в мач от група “А” на втората осмица в Първа професионална лига. На „Тича“ „моряците“ не срещнаха особени затруднения срещу абсолютния аутсайдер в първенството и се наложиха с 2:0.

В 9-ата минута Григор Долапчиев стреля хубаво от фаул, но топката излезе на сантиметри в аут. Георгиев пък трябваше да показва класа след удар на Минков.

В 19-ата минута Черно море поведе. Георги Илиев стреля директно от фаул, топката срещна гредата, ала при добавката Радослав Василев бе безкомпромисен за 1:0.

В 34-ата минута домакините удвоиха аванса си. Георги Илиев центрира чудесно от фаул, а Василев засече за 2:0.

Георги Божилов отправи отправи опасен изстрел в 38-ата минута, но топката премина над вратата на Витоша.

В началото на втората част Витоша можеше да върне едно попадение. Петко Цанков отправи удар с глава, но топката премина покрай страничния стълб на Черно море. В 84-ата минута Петко Цанков отправи опасен удар, но вратарят на Черно море успя да избие топката. В последната минута пък Мартин Минчев стреля във вратата на Витоша, но Николай Георгиев изби в корнер.