Черно море удари ЦСКА 1948 в последната секунда

0
Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море победи ЦСКА 1948 в контролна среща. На стадиона в Разлог „моряците“ се наложиха с 1:0, като победното попадение падна в последната секунда на мача.

В 19-ата минута Андраде нахлу в наказателното поле и върна към Денислав Ангелов. Ударът на последния обаче не намери очертанията на вратата.

В 28-ата минута далечен изстрел на Андраде не намери целта.

10 минути по-късно Черно море можеше да поведе. Ангелов стреля в долния ляв ъгъл, но Тодоров с чудесна изява успя да избие в корнер.

В 41-ата минута Андраде проби отляво в наказателното поле и намери Денислав Александров на границата на вратарското поле. Последният се освободи от защитник нанесе плътен удар, който обаче бе спасен от Тодоров.

В последната минута на полувремето Георги Ангелов засече с глава центриране от корнер, но в аут.

В началото на втората част силен шут на Родриго бе избит отТодоров изби.

Веднага след това Зе Гомеш засече с глава центриране от фал, но стражът на „червените“ отново не позволи топката да спре в мрежата му.

В 82-ата минута Касми нанесе много опасен удар от около 20 метра, който обаче срещна лявата греда.

В последната секунда на мача Зе Гомеш вкара гол, дарявайки успех на Черно море с 1:0. Той напредна през центъра и със страхотен удар от 20-ина метра с десния крак намери горния ляв ъгъл на вратата.

ЦСКА 1948: 1. Тодоров, 5. Минков, 15. Ангелов, 24. Марин, 7. Топузов, 88. Хайдаров, 21. Върбанов, 22. Д. Илиев, 27. Дамянов, 98. Йосков, 10. Русев

Резерви: 12. Никола Виденов, 87. Симеон Петров, 3. Димитър Пиргов, 44. Костадин Илиев, 66. Стивън Кирилов, 19. Георги Пенчев, 41. Андрей Йорданов, 20. Ангел Бастунов, 61. Стелиян Добрев, 8. Ивайло Климентов, 43. Димитър Видев

ЧЕРНО МОРЕ: Георги Георгиев, Живко Атанасов, Сами ел Анаби, Мартин Дичев, Виктор Попов, Велислав Василев, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Леандро Андраде, Илиан Илиев, Денислав Ангелов

Резерви: Иван Дюлгеров, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Сами ел Анаби, Цветомир Панов, Павел Георгиев, Стефан Велев, Файсел Касми, Родриго Вилела, Мартин Милушев, Зе Гомеш