Черно море удари Царско село и при юношите

0
-
-

Черно море записа пореден успех в Елитната група до 19 години. “Моряците”, водени от Мартин Христов, победиха във визитата си на Царско село с 2:1 в мач от 21-ия кръг на шампионата. И двата гола за варненци реализира Мартин Милушев.

Бербатов се кандидатира за шеф на БФС? Стенли го подкрепя

Гостите поведоха в резултата още във втората минута. След страхотна атака отдясно и двойно подаване със Светослав Николов, Милушев с удар по диагонала реализира за 1:0. В 12-ата минута домакините успяха да изравнят, а до края на полувремето нямаше сериозни ситуации пред двете врати.

След почивката варненци бяха по-добрият отбор на терена и заслужено стигнаха до втори гол. Той дойде след малко куриозна ситуация. В 65-ата минута след нарушение срещу Паоло Пасков, главният рефер отсъди дузпа, но малко след това промени решението си и “извади” нарушението извън наказателното поле. Въпреки това, игралият силно в тази среща Мартин Милушев прониза стража на домакините с техничен удар за 2:1

Последваха пропуски на Калин Георгиев и влезлия на смяна Николай Златев, а Мартин Милушев можеше да оформи своя хеттрик в мача, но не успя да се възползва от добра ситуация в края на срещата.