Черно море сгази Фратрия

0
futbol topka

Във Варна, непобедимия от началото на сезона Черно море II нанесе първо поражение на Фратрия с 5:0 в отложена среща от деветия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Иван Николов отказа съперника за десетина минути в началото. Борис Стойков откри резултата само 120 секунди след първия съдийски сигнал.

Пламен Аршев повали Фратрия с голове в 5-а и 9-ата минута. Кошмарът за гостите продължи с червен картон за централния им защитник Ибрям Ибрям. Веднага след това Мартин Милушев реализира от фаул за 4:0. Аршев оформи хеттрик в 43-ата минута – 5:0. След почивката „моряците“ отново контролираха всичко. Създадоха няколко положения, които не успяха да завършат с попадение. Футболистите на Фратрия отправиха два удара.