Черно море с нова домакинска издънка (ВИДЕО)

0
cherno more otbor

Черно море продължи с издънките като домакин. Днес моряците отстъпиха на Локомотив Пловдив  на собствения стадион.

Срещата започна равностойно, като първата по-сериозна опасност бе пред вратата на домакините. При нея Димо Бакалов стреля с глава след центриране от корнер, а топката профуча над напречната греда. Варненци отговориха с шут на Ндонгала, който Милина спаси.

В средата на първата част гостите поискаха дузпа за игра с ръка на Георги Илиев, но реферът Стефан Апостолов остана безмълвен.

В 29-ата минута смърфовете откриха резултата. След центриране от корнер топката попадна в Буна, който реализира с шут от границата на наказателното поле – 1:0 за Локо Пд.

В 41-ата минута Черно море осъществи първата си по-остра атака. Мехди Фенуш получи пас отляво, влезе навътре и стреля от границата на наказателното поле, но над напречната греда.

След почивката моряците опитаха да натиснат своя противник, но трудно създават голови положения. В 60-ата минута и футболистите на Илиан Илиев поискаха дузпа за игра с ръка, но не я получиха. Девет минути по-късно Локо можеше да шокира домакините за втори път. Ралица центрира към непокрития Димо Бакалов, който стреля от 6-7 метра с глава покрай лявата греда.

В 80-ата минута Черно море бе близо до изравнително попадение, когато Ндонгала се пребори за топката и центрира отдясно, но малко не достигна на Василев и Минчев да вкарат от 2-3 метра във вратата на гостите.