Черно море с класика срещу Черноморец

0
-
-

Черно море победи Черноморец Балчик с 3:0 в контролна среща, играна на стадион “Тича” във Варна. Проверката се игра в две полувремена по 35 минути.

“Моряците” откриха резултата в 14-ата минута. Матиас Курьор бе изведен сам срещу вратаря на гостите и реализира за 1:0. Малко преди това Балчик можеше да вкара, но Кристиян Пешков не успя да намери очертанията на вратата, останал сам срещу Георги Георгиев.

В началото на второто полувреме, Дани Кики изведе Матиас Курьор на добра позиция и стреля по диагонала, но топката премина на сантиметри от гредата. Веднага след това отново Курьор бе изведен сам срещу вратаря и се опита да го прехвърли, но стражът на Балчик успя да докосне топката и тя излезе в корнер. В 52-рата минута Дани Кики центрира отляво и сложи топката на главата на Леандро, който обаче на задна греда не успя да реализира.

В 60-ата минута Матиас Курьор центрира в наказателното поле, Денислав Ангелов с глава продължи топката към Дани Кики, който от близо реализира за 2:0. В 64-ата минута Денислав Ангелов центрира в наказателното поле, Петър Вуцов свали с глава към каращия проби Файсел Касми, който вкара за 3:0.

Съставите:

Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов (48-Емил Янчев), Димитрос Хантакиас, Мирослав Енчев (36-Стефан Станчев), Мартин Дичев, Стефан Велев (48-Петър Вуцов), Васил Панайотов (36-Дани Кики), Родриго Енрике (36-Велислав Василев), Матиас Курьор (60-Павел Георгиев), Леандро Андраде (55-Денислав Ангелов), Файсел Касми

Черноморец Балчик: Павлин Евтимов, Петко Цанков, Мирослав Начев, Николай Иванов, Иван Иванов, Генади Луго, Севдалин Стайков, Данаил Димов, Николай Пантев, Кристиян Пешков, Тодор Вълканов.