Черно море с класика при гостуването си на Черноморец в Елитната U15

0
cherno more u15

Юношите младша възраст на Черно море записаха успех с 3:0 като гости на Черноморец Бургас в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 15 години.

След нулево първо полувреме, в 50-ата минута Симеон Иванов изведе сам срещу вратаря Николай Златев, който откри резултата. В 59-ата Марин Петков покачи на 2:0 след пас на Галин Панев. Крайното 3:0 оформи Алекс Костов. Нападателят пресира вратаря на домакините, който в опита си да изчисти топката уцели тялото на Костов, а след рикошета младият талант я довкара в мрежата за 3:0.

Така Черно море, с треньор Станислав Стоянов, заема второ място в класирането с равен брой точки с лидера Берое, който има един вкаран гол повече от варненци.

В следващия кръг Черно море приема Добруджа на 22 септември от 11 часа.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Галин Панев, Делян Илиев, Валентин Вълчев (35-Милен Николов), Николай Златев, Симеон Иванов, Берк Бейхан (65-Богдан Тунчев), Мартин Илиев (60-Дойчин Дочев), Серги Кешкерян (55-Алекс Костов), Марин Петков.