Черно море разсипа Славия при U19

0
-
-

Юношите старша възраст на Черно море записаха втора победа в Елитната група до 19 година. “Моряците” удариха Славия с 3:0 в мач от 2-рия кръг на шампионата, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост. И трите попадения паднаха през втората част.

Първото полувреме варненци създадоха две добри ситуации пред вратата на съперника, пропуснати от Велислав Василев. В 55-ата минута Даниел Стоянов откри резултата. След центриране по земя футболист на домакините пропусна топката на първа греда, която стигна до Стоянов, а той реализира за 1:0.

В 68-ата минута “моряците” покачиха на 2:0. Денислав Ангелов стреля от дистанция, а при добавката Мартин Милушев вкара не сгреши. В 76-ата минута след добър пробив Велислав Василев бе фаулиран в наказателното поле, а Денислав Ангелов превърна отсъдената дузпа в гол, с което бе оформен крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Берое. Мачът е 23 август, петък от 18 часа.

Съставът: Стефан Петков, Златин Станков (58-Кристиан Парашкевов), Даниел Стоянов, Росен Стефанов, Мердин Адем, Калин Георгиев (78-Светослав Николов), Павел Георгиев, Мартин Милушев (78-Балю Балев), Велислав Василев, Тугай Неджет (70-Радослав Златев), Денислав Ангелов.