Черно море разпиля Дунав при U15

0
-
-

Отборът на Черно море записа втори успех в Елитната група до 15 години. Възпитаниците на Тодор Каменов разпиляха тима на Дунав Русе с 5:1 на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

На почивката варненци водеха в резултата с 3:0. Георги Пасков откри резултата в началото на срещата, а с голове на Даниел Георгиев и Кристиян Евдокиев резултатът стана класически.

През втората част Даниел Георгиев и Кристиян Стоянов направиха 5:0, а в самия край на срещата гостите намалиха от дузпа.

В следващия кръг Черно море гостува на Лудогорец в Разград. Срещата е от 10 часа в сряда, 19 август.

Съставът на Черно море: Валентин Димитров (50-Антоан Манасиев), Димитър Павлу (50-Даниел Райчев), Дениз Хаджиев (50-Боян Вълчев), Георги Венциславов, Борис Стойков, Даниел Георгиев, Пламен Аршев, Георги Пасков (36-Йордан Тосков), Петър Маринов (36-Кристиян Стоянов), Александър Киров, Кристиян Евдокиев