Черно море потроши греди и завърши наравно с Ботев (Пд) в здрав мач при U15

0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Отборът на Черно море изигра един от най-силните си мачове през сезона в Елитната група до 15 години. “Моряците” на Тодор Каменов завършиха 1:1 с тима на Ботев Пловдив на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост в среща от 19-ия кръг на шампионата.

С оглед показаното на терена варненци могат да съжаляват, че не спечелиха срещата. Отборът на Морето стоя добре през целия двубой и вместо да водят със солидна преднина още преди почивката домакините допусна гол в 60-ата минута след добра контраатака на своя съперник. В 69-ата Кристиян Евдокиев успя да изравни, а отново той удари греда на два пъти. Удар на Александър Киров през втората част също срещна гредата.

“Като цяло стояхме добре и изиграхме силен мач, но не си вкарахме положенията, а след това можехме и да загубим. Пропиляхме 7-8 добри ситуации, от които трябваше да вкараме поне три”, коментира треньорът на Черно море Тодор Каменов.

В следващия кръг Черно море гостува на Берое. Срещата в Стара Загора е на 9 април от 14 часа.

Съставът на Черно море: Валентин Димитров, Димитър Павлу, Пламен Аршев, Георги Венциславов, Борис Стойков, Дениз Хаджиев, Йордан Тосков, Георги Пасков, Кристиян Евдокиев, Алексадър Киров, Петър Маринов (Антоан Манасиев, Виктор Славов, Борис Колчев, Михаил Гащук, Даниел Райчев, Димитър Ковачев, Даниел Георгиев).