Черно море излъга Царско село(ВИДЕО)

0

Черно море и Царско село се оттеглиха на почивката при резултат 1:0 на стадион „Тича“. Попадението за „моряците“ бе дело на капитана Даниел Димов.

В 10-ата минута Мартин Минчев проби отляво и изостри атаката на Черно море, но центрирането му бе блокирано и топката излезе в ъглов удар.Три по-късно се стигна и до първият точен удар в мача. Ивайло Марков центрира отляво в наказателното поле, където Мирослав Будинов надскочи Стефан Станчев и стреля с глава, но право в ръцете на Миодраг Митрович.
Малко след това нападателят на гостите бе изведен зад гърба на защитата от Реян Даскалов. Будинов не успя да овладее добре топката и отправи удар, но той бе много неточен.

В 29-ата минута Джони Пласид бе принуден да излезе от наказателното си поле, за да изчисти пред погледа на Матиас Курьор.

Три по-късно пред Черно море се откри отлична възможност след като домакините получиха фаул. Матиас Курьор реши да не стреля от пряк свободния удар, а центрира в наказателното поле. Най-съобразителен бе капитанът на „моряците“ Даниел Димов, който с бедрото си реализира за 1:0.
В 38-ата минута се откри много добра възможност за домакините да удвоят преднината си. Родриго изведе отлично Илиан Илиев зад гърба на защитата. Младокът остана сам срещу Джони Пласид и стреля, но последва великолепна намеса на стража.
Заключителните минути на първата част можеха да завършат с нов гол за домакините. Матиас Курьор финтира Хулио Родригес и остана очи в очи с Джони Пласид, но стреля покрай левия страничен стълб на вратата.

В 55-ата минута Илиан Илиев стреля от дистанция, но топката мина на метри от десния страничен стълб на Джони Пласид.В 62-ата минута Родриго стреля директно от фаул, но слабо и в ръцете на Джони Пласид. Малко след това бразилецът опита нов удар към вратата на гостите, но и той не доведе до голова опасност.В 70-ата минута Уесли Ната проби в наказателното поле и след съприкосновение с Виктор Попов падна, но главният съдия Владимир Вълков не посочи бялата точка. 10 минути преди края на срещата гостите стигнаха до златен шанс.Андерсон Кордейро проби през центъра и нанесе удар към вратата на Миодраг Митрович, който обаче парира ударът му.