Черно море и ЦСКА 1948 не излъчиха победител на „Тича“ (ВИДЕО)

0
cherno more cska 1948
-
-

Черно море и ЦСКА 1948 не излъчиха победител в мач от втория плейофен кръг в първата шестица на efbet Лига. На „Тича“ във Варна съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1. Със спечелената точка Черно море остава на пето място с 54, на една зад Левски, който обаче може да дръпне с 4 при победа утре като гост на Локомотив (Пд). „Армейците“ пък събраха 61 точки и водят с 6 на „сините“.

ЦСКА 1948 можеше да поведе още в 5-ата минута. Центриране в наказателното поле стигна до Чочев, който с гърди свали за Лазар Марин, чийто шут обаче срещна напречната греда.

120 секунди Топузов бе изведен сам срещу вратаря. Дюлгеров обаче отрази удара. Дори обаче да се бе стигнало до гол, той щеше да бъде отменен, тъй като футболистът на гостите си пое топката с ръка и бе отсъдено нарушение.

ЦСКА 1948 все пак откри резултата в 19-ата минута. С пас от дълбочина Георги Русев бе изведен зад отбраната на домакините. Нападателят надбяга Живко Атанасов, остана сам срещу Дюлгеров и с прецизен удар покрай него прати топката в долния десен ъгъл на вратата за 0:1.

В 28-ата минута Васил Панайотов стреля в близост до ъгъла на наказателното поле по диагонала. Топката обаче премина покрай лявата греда.

След половин час игра Умарбаев изведе Топузов сам срещу вратаря. Дюлгеров обаче запази хладнокръвие и успя с крак да избие удара на съперника.

В 36-ата минута Александър Василев центрира отляво. Едгар Пашеко засече с глава пред вратарското поле, но Наумов плонжира и изби отиващата в долния десен ъгъл топка в корнер.

Черно море изравни в 52-ата минута. Първо Матеус Машадо от малък ъгъл нацели дясната греда. Последва центриране на Васил Панайотов отдясно. Топката стигна до Мишаел, който подаде на ъгъла на вратарското поле, откъдето Алекс Фернандес с удар по земя направи 1:1.

В 4-ата минута на даденото продължение Радослав Кирилов нахлу в наказателното поле и стреля, но до дясната греда.

Секунди по-късно пък шут на Ивайло Чочев от границата на наказателното поле премина покрай левия страничен стълб.

В 6-ата минута на допълнителното време Александър Василев изстреля истински снаряд от над 20 метра. Наумов обаче успя да избие в корнер.

В ответната атака пък Георги Русев бе изведен сам срещу вратаря, но ударът му бе неточен, а бе маркирана и засада.