Черно Море и Лудогорец не се победиха при юношите

0
DSC 2034 600x340

Юношите старша възраст на Черно море записаха равенство 2:2 срещу Лудогорец в отложен мач от 17-ия кръг на Елитната група до 19 години.Получи се нервен и напрегнат мач с много единоборства. Домакините откриха чрез Петър Вуцов (син на Велислав Вуцов и внук на Иван Вуцов) в 18-ата минута след пробив и пас на Лъчезар Йорданов. В 35-ата Димитър Митков изравни от пряк свободен удар.В 65-ата гостите стигнаха до пълен обрат след попадение на Димитър Илиев. Осем минути преди края Виктор Попов изравни, като засече топката при центриране от свободен удар. Малко преди края Лъчезар Йорданов от домакините получи червен картон.
Наставникът на гостите Юри Васев бе бесен от факта,че срещата бе поверена на рефери от Варна.