0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Черно море и Локомотив (Пловдив) не излъчиха победител в мач от IV кръг на Първа лига. На „Тича“ във Варна съперниците не стигнаха до гол, завършвайки 0:0.

След 240 секунди игра Касми центрира в наказателното поле. Стефан Велев засече от въздуха, но над вратата.

В 13-ата минута Димитър Илиев намери пред наказателното поле Парвиз Умарбаев. Мощният шут на последния обаче премина на сантиметри от лявата греда.

В 41-ата минута Димитър Илиев подаде към Лукас Салинас, който стреля пред наказателното поле. Георгиев изби неубедително, но не се намери футболист на гостите, който да направи решителна добавка.

След час игра домакините поискаха дузпа. След центриране от ъглов, Живко Атанасов засече с глава над вратата. При удара обаче, вратарят на Локомотив – Илко Пиргов – удари защитника, без да успее да играе с топката. Главният съдия Ивайло Стоянов обаче прецени, че няма основания да посочи бялата точка.

В 70-ата минута Умарбаев центрира от фал, а Минчев отклони с глава. Димитър Илиев засече със задна ножица пред вратарското поле, но над напречната греда. В стиуацията обаче, дори да се бе стигнало до гол, той щеше да бъде отменен заради маркирана засада на Минчев.

В ответната атака Черно море по чудо не поведе. Зе Гомеш изведе Леандро Андраде сам срещу вратаря. Ударът на последния обаче бе избит в корнер от Илко Пиргов.

В 74-ата минута Пабло Гарсия получи на чиста позиция в наказателното поле и стреля незабавно. Пиргов обаче отново успя да избие в ъглов.