Черно море и Берое не се победиха (ВИДЕО)

0
cherno more beroe
-
-

Черно море не успя да намери пътя към гола срещу тима на Берое и завърши 0:0 срещу своя съперник на стадион “Тича” във Варна. “Моряците” изиграха добър мач срещу силен съперник и създадоха няколко опасности пред вратата на заралии, но не успяха да ги реализират. Дебют за “моряците” направи новото попълнение Васил Панайотов.

Варненци стартираха двубоя малко по-прибрани, като чакаха удобен момент да изненадат съперника на контраатака. В 10-ата минута Бандаловски се озова на стрелкова позиция след разбъркване в наказателното поле, но ударът му мина над напречната греда. Последваха силни минути за Черно море. Георги Илиев опита удар от дистанция в 28-ата минута, но стражът на гостите успя да спаси. В 33-ата минута Пламен Димов се извиси над всички при едно центриране от корнер, но с глава стреля над гредата. Малко след това Кононго проби отляво и нахлу в наказателното поле. Бранителят от малък ъгъл се опита да изненада вратаря, който обаче протегна крак и изби в корнер.

След почивката и двата тима търсиха победата, като на два пъти “моряците” можеха да пронижат вратаря на Берое, но не успяха да намерят целта.

„Черно море“ (Варна) – „Берое“ (Стара Загора) 0:0

„Черно море“: 88. Благой Макенджиев, 33. Мирослав Енчев, 70. Пламен Димов, 23. Илиас Хасани, 41. Юго Кононго, 38. Аристоте Ндонгала, 7. Патрик Андраде (75′ – 71. Васил Панайотов), 16. Петър Витанов, 9. Мехди Фенуш, 21. Георги Илиев (81′ – 14. Георги Божилов), 90. Мартин Минчев (65′ – 10. Радослав Василев); неизползвани резерви: 25. Иван Дюлгеров, 11. Жорже Алвеш, 99. Дани Кики, 18. Атанас Зехиров; старши треньор: Илиан Илиев

„Берое“: 12. Душан Перниш, 4. Ерол Алкан, 5. Мешка, 7. Мартин Райнов (к), 9. Мартин Камбуров, 10. Борислав Цонев, 11. Иван Бандаловски, 20. Матеус Леони (53′ – 19. Александър Василев), 26. Камен Хаджиев (67′ – 6. Александър Цветков), 73. Иван Минчев, 77. Вандерсон (60′ – 28. Рубен Бриджидо); неизползвани резерви: 23. Георги Аргилашки, 3. Милен Желев, 18. Алфредо, 25. Георги Ангелов; старши треньор: Александър Томаш

жълти картони: Илиас Хасани (5′ – нарушение), Мехди Фенуш (63′ – груб фаул), Патрик Андраде (71′ – нарушение) [„Черно море“]; Борислав Цонев (51′ – нарушение), Ерол Алкан (78′ – груб фаул), Иван Бандаловски (80′ – груб фаул) [„Берое“]

главен съдия: Станислав Ставров (Велико Търново)
асистент-съдии: Георги Дойнов (Велико Търново), Даниел Ников (Габрово)
четвърти съдия: Ивелин Занев (Русе)
делегат на БФС: Никола Джугански (София)
съдийски наблюдател: Георги Виделов (Бургас)